پلمب 5 بنگاه املاک غیر مجاز در زرند

به گزارش رکنا، با شروعِ طرحِ حجت الاسلام اسماعیل بلوچ زاده، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند مبنی بر مقابله بی امان با سودجویانِ حوزه‌های زمین و مسکن، امروز با حضور قاضی دادسرای عمومی و انقلاب زرند و رئیس واحد پیشگیری این دادسرا، ۵ واحد متخلف که به صورت غیرقانونی به فعالیت در خرید و فروش املاک می‌پرداختند، پلمب و برای متخلفان پرونده قضایی تشکیل شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند با هشدار به تمام افرادی که به صورت غیر مجاز اقدام به معاملات زمین و مسکن می‌کنند، گفت: ما در ابتدای این مبارزه هستیم و تا ریشه کنی این نقطه‌های شوم که سبب افزایش بی رویه و غیر معمول قیمت‌ها می‌شوند طرحِ مذکور ادامه خواهد داشت.

اقدام به  کلاهبرداری در زرند

حجت الاسلام بلوچ زاده افزود: در این آشفته بازارِ قیمت‌های زمین و مسکن، یک جوان نمی‌تواند برای خود اقدامی کند از طرفی سودجویان با دلالی و واسطه گری، سندسازی، و... اقدام به کلاهبرداری و یا سوءاستفاده از شرایط موجود می‌کنند.

او تصریح کرد: ما به تمام دلالان، واسطه‌ها و دفاتر غیرمجاز هشدار داده بودیم تا دست از فعالیت غیرقانونی بردارند و حالا هم به سایر اخلالگران در نظم اقتصادی شهرستان هشدار می‌دهیم که به سختی مجازات خواهند شد.

حجت الاسلام بلوچ زاده بیان داشت: بار دیگر ضمن هشدار به دلالان، کلاهبرداران و واسطه‌های خرید و فروش صوری و غیر واقعی، به تمامی متصدیان بنگاه‌های املاک که دارای مجوز فعالیت هستند نیز هشدار می‌دهیم، از انجام هر گونه معاملات با قیمت‌های غیرکارشناسی و نامتعارف اجتناب کنند چرا که تیغ دستگاه قضایی در راه آسایش و آرامش جامعه و نیز رفاه حال شهروندان هرگز غلاف نخواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟