معدوم سازی 2 تن گوشد فاسد در شهرری

به گزارش رکنا، وحید رستگاری اظهار داشت: این میزان فرآورده دامی فاسد در بازرسی از مراکز عرضه، رستوران ها و سردخانه های شهرستان ری توسط بازرسان و همچنین گزارشات مالکان سردخانه های جنوب تهران کشف و پس از انجام آزمایش‌های مختلف، فاسد بودن آن تایید و معدوم‌سازی شد.

وی با بیان اینکه تیم های بازرسی اداره دامپزشکی مراکز عرصه، رستوران ها و سردخانه های شهرستان ری تحت نظر دارند، افزود: غیر بهداشتی بودن گوشت‌های کشف شده با نمونه‌گیری و آزمایش‌های دقیق علمی توسط اداره دامپزشکی شهرستان ری تشخیص و معدوم سازی نیز با حکم دستگاه قضائی انجام شد.

معدوم سازی بیش از 2 تن گوشت فاسد در تهران

رستگار یادآور شد:بازرسان اداره دامپزشکی ری در راستای تأمین بهداشت و سلامت فرآورده‌های دامی به صورت مستمر عملکرد مراکز عرضه و توزیع گوشت قرمز و سفید شهرستان را پایش و نظارت‌های لازم را در خصوص تاریخ مصرف و سالم بودن گوشت انجام می‌دهند.

رستگاری با اشاره به اینکه بخش مهمی از ارتقای سلامت و بهداشت جامعه با تأمین فرآورده‌های دامی و لبنی سالم تحقق می‌یابد، اضافه کرد: کنترل و نظارت بهداشتی فرآورده‌های خام دامی در همه مراحل تولید و استحصال، حمل و نقل و عرضه در دستور کار دامپزشکی شهرستان ری قرار دارد.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟