حوادث در خراسان رضوی 56 درصدی کاهش یافت

به گزارش رکنا، سماعیل بهمن‌آبادی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: طی سه ماه نخست امسال ۳۱۰ حادثه اعم از جاده‌ای، کوهستان، آوار، سیل و امثال آن توسط نیرو‌های جمعیت هلال احمر استان امدادرسانی شد در حالی که این رقم در مدت مشابه پارسال ۵۴۸ حادثه بود.

او افزود: حوادث جاده‌ای با ۱۲۱ مورد، سیل و آبگرفتگی با ۸۹ مورد و حوادث کوهستان با ۳۶ مورد، بیشترین شمار حوادث سه ماه امسال را در این استان به خود اختصاص داده‌اند.معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ادامه داد: در حوادث سه ماه نخست امسال ۲ هزار و ۲۱۶ نفر توسط نیرو‌های هلال احمر امدادرسانی شدند که از این تعداد ۳۹۰ نفر دچار مصدومیت بودند.

کاهش چشمگیر تصادفات در خراسان رضوی

بهمن‌آبادی بیان کرد: از مجموع مصدومان ۱۴۱ نفر به مراکز درمانی انتقال یافته و ۲۴ نفر به صورت سرپایی درمان شدند همچنین در این مدت ۲۹۹ نفر اسکان اضطراری یافتند.

او تصریح کرد: در روند امدادرسانی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از سه ماه گذشته هزار و ۶۴۸ نیروی عملیاتی با ۱۹۹ دستگاه آمبولانس، ۷۰ دستگاه خودرو نجات و ۱۳۵ خودرو کمک دار سبک در ۴۶۶ عملیات فعالیت داشتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟