کشف 102 تخلف محیط زیستی در استان تهران

به گزارش رکنا، سعید محمودی در حاشیه بازدید روز گذشته از پاسگاه محیط بانی توچال در منطقه حفاظتی جاجرود و دیدار با محیط بانان منطقه، ضمن اشاره به کشف تعداد ۱۰۲ مورد تخلف مرتبط با حوزه شکار و صید در استان تهران طی سه ماهه اول سال اظهارکرد: در این رابطه ۱۳۱ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

کشف 20 سلاح شکاری در تهران

وی با اعلام کشف و ضبط ۲۰ قبضه اسلحه در طول این مدت از سوی محیط بانان و یگان حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: میزان ضرر و زیان وارده به محیط زیست در جریان تخلفات انجام شده در طول این مدت برابر سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بوده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران همچنین با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون محیط بانان استان تهران با حدود ۴۰ مورد آتش سوزی در مناطق طبیعی و تحت مدیریت استان تهران مواجه شده اند، اظهارکرد: بیشترین کنترل و اطفای حریق در منطقه خجیر و سرخه حصار بوده است.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، محمودی تصریح کرد: عمده این آتش سوزی ها به علت سهل انگاری و بی توجهی عوامل انسانی در کنار گرمای هوا بوده که خوشبختانه با اقدام به موقع محیط بانان، دوستداران محیط زیست و همکاری آتش نشانی اطفا شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟