تصادفات موتور سواران در معابر بزرگراهی در تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ "احسان موُمنی" با اشاه به اینکه با بررسی آمار تصادفات منجر به فوت حوادث رانندگی شهر تهران در سه ماهه ابتدایی سال 99 حدود 48% متوفیان مربوط به موتور سواران می باشد که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است، گفت: حدود نیمی از متوفیان در بازه سنی 18سال تا 30سال (جوانان) هستند که در اثر بی احتیاطی و عدم رعایت قوانین و مقررات جان خود را از دست دادند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران در پاسخ به سوُال که بیشترین فراوانی تصادفات در چه معابری بوقوع پیوسته اظهار داشت: %56 تصادفات موتورسواران در معابر بزرگراهی مانند بزرگراه امام علی(ع)، بزرگراه آزادگان، بزرگراه شهید مدرس، بزرگراه شهید همت و ... به وقوع پیوسته است.

توصیه های ایمنی برای تردد انواع خورو در شهر

این مقام انتظامی به موتورسوارن توصیه کرد: در هنگام رانندگی حتماً از کلاه ایمنی استفاده کنید و حتی المقدور از تردد در معابر بزرگراهی به علت سرعت زیاد وسایل نقلیه خودداری کنید و در هنگام تردد از منتهی الیه سمت راست راه عبور کنند و از حرکت در خط سرعت خودداری کنید.

وی اضافه کرد: موتورسواران در کلیه ساعت شبانه روز برای بهتر دیدن و بهتر دیده شدن توسط وسایل نقلیه دیگر چراغ جلو چراغ های خطر را روشن نگهدارند و موتورسوران همانند سایر وسایل نقلیه به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی پایبند باشند تا شاهد وقوع حوادث دلخراش در سطح معابر شهر تهران نباشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟