قاچاق بیش از 5 هزار لیتر سوخت پمپ بنزین در همدان

به گزارش رکنا، داریوش جودکی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گفت: بر اساس گزارش سازمان صمت مشخص شد یکی از جایگاه‌های سوخت همدان اقدام به عرضه وفروش سوخت قاچاق می کنند.

او با بیان اینکه این جایگاه ۵۶۲ میلیون ریالی جریمه شده است، گفت: کارگر جایگاه کارت‌های متفرقه را نگهداری وسوخت آنان را می‌فروخت.

او در ادامه بیان کرد: شعبه پنجم تعزیرات حکومتی همدان پس از انکار مسئولان جایگاه موضوع را از شرکت پخش فرآورده‌های نفتی همدان استعلام و پس از دریافت جوابیه مشخص شد که مقدار ۳۸۴۸ لیتر بنزین و ۱۳۹۷ لیتر گازوئیل به ارزش ۱۸۷ میلیون و ۴۰۲ هزار و ۱۴۳ ریال در این جایگاه به صورت غیر قانونی بفروش رفته است که در حکم قاچاق تلقی می‌شود.

جریمه نقدی جایگاه سوخت در همدان

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان بیان کرد: شعبه پنجم تعزیرات حکومتی همدان مدیر این جایگاه را به پرداخت مبلغ ۵۶۲ میلیون و ۲۰۶ هزار و ۴۲۹ ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم کرد.

جودکی گفت: پل ارتباطی ما تلفن ۳۲۵۲۳۴۴۲ اداره کل، تلفن گویای ۱۲۴ وسامانه www.۱۲۴.ir سازمان صنعت، معدن وتجارت وتارنمای t۱۳۵.ir است و مردم هرگونه شکایت و موارد مشکوک را برای رسیدگی به اطلاع همکاران ما گزارش کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟