تشدید برخورد با استفاده کنندگان برق غیر مجاز در البرز

به گزارش رکنا، بهنام بیات، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق البرز گفت: با متخلفان طبق قانون مجازات استفاده کنندگان غیرمجاز از آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز، مصوب ۱۳۹۶ برخورد قانونی می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق البرز با بیان این که استفاده از برق به صورت غیرمجاز امری غیرشرعی و استفاده از اموال بیت المال است و از طریق مراجع قانونی با متخلفان به شدت برخورد می‌شود، افزود: از ابتدای سال تاکنون ۴۳۵۶ مورد انشعاب غیرمجاز در استان شناسایی که منجر به احیاء انرژی و وصول شده است.

خسارت به اقتصاد ملی از طریق مصرف برق

بیات گفت: استفاده غیرمجاز از نیروی برق موجب هدر رفت انرژی می‌شود و به دنبال آن خسارات فراوانی به اقتصاد ملی وارد خواهد کرد.

او با اشاره به این که با استفاده کنندگان از برق‌های غیرمجاز به شدت برخورد قانونی می‌شود، افزود: با برنامه‌ریزی‌های منسجم و هدفمند ۱۵ اکیپ عملیاتی ۳ نفره بازرسی برق متشکل از سیمبان، راننده، کارشناس برق، کارشناس حقوقی و پلیس در سطح استان و استفاده از کلیه ظرفیت‌های بهره برداری دیگر با خاطیان که به هر شکلی در انشعابات غیرمجاز دخیل هستند در چارچوب قانون برخورد جدی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق البرز با اشاره به این که فعالیت این شرکت در راستای صیانت از حقوق شهروندان و حفظ اموال بیت المال است، گفت: از شهروندان گرامی تقاضا می‌شود استفاده کنندگان برق غیرمجاز در این استان را از طریق شماره تماس ۳۳۱۲۱ با درج کد ۵ سامانه پیام گیر ما معرفی، تا ضمن استفاده از مزایای تشویقی طرح مذکور که معادل مبلغ ۲ الی ۱۰ میلیون تومان است، ما را در تامین برق مطمئن و پایدار یاری کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟