پلمب 350 واحد صنفی در لرستان

به گزارش رکنا، مدیر کل صمت لرستان گفت: طی دو ماه گذشته ۳۵۰ واحد صنفی در استان به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمب شده است.

محمدرضا صفی خانی اظهار داشت: با شیوع کرونا ، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای همه افراد الزامی شد و در این میان صنوف نیز در راستای جلوگیری از شیوع کرونا موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی شدند و اعلام شد که در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی، پلمب می‌شوند.

او افزود: طی دو ماه اخیر ۳۵۰ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی پلمپ شده است، این واحد‌ها دستوالعمل‌های بهداشتی مانند فاصله اجتماعی، نصب نایلون و دیگر موارد را رعایت نکرده اند.

مدیر کل صمت لرستان تصریح کرد: روزانه بین ۵۰۰ تا هزار بازدید از واحد‌های صنفی صورت می‌گیرد که در بسیاری از موارد تذکرات لازم در خصوص رعایت مسائل بهداشتی داده می‌شود.

پلمب 50 تالار  عروسی در لرستان

او با اشاره به وضعیت تالار‌ها گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۵۰ تالار پلمب شده است که از این تعداد ۲۰ تالار مربوط به خرم آباد و مابقی مربوط به شهرستان‌ها است؛ همه تالار‌ها تا یک ماه پیش به دلیل شیوع کرونا تعطیل بودند و بعد از آن با نیمی از ظرفیت اجازه فعالیت داشتند که برخی از تالار‌ها تخلفات و تجمعاتی بیش از ظرفیت را انجام داده بودند که پلمب آن‌ها صورت گرفت.

صفی خانی اظهار داشت: با توجه به اینکه سلامتی مردم در اولویت قرار دارد، ضروری است تا همه افراد و واحد‌های صنفی برای جلوگیری از شیوع و گسترش این بیماری با رعایت مسائل بهداشتی اقدام کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟