پلمب 130 واحد صنفی در ایرانشهر

به گزارش رکنا، رییس مرکز بهداشت ایرانشهر گفت: ۱۳۰واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان از ابتدای امسال تا کنون توسط کارشناسان بهداشت پلمب شد.

مهدی صدرایی نسب اظهارداشت: این مکان‌های کسب شامل آرایشگاه، چایخانه، نمایشگاه اتومبیل، سمساری، خرازی، اغذیه فروشی و فروشگاه لوازم خانگی بوده است.

او بیان کرد: این واحد‌های صنفی متخلف به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا و توجه نکردن به ساعت کاری (۹ تا ۱۸) پلمب شدند.

برخورد با مراکز تهیه و توزیع غذایی در ایرانشهر

رییس مرکز بهداشت ایرانشهر گفت: بازرسان بهداشت محیط به صورت شبانه‌روزی از مراکز تهیه و توزیع بازدید و در صورت مشاهده تخلف بدون اغماض با متخلفان برخورد خواهند کرد.

او با تاکید بر اینکه مردم تا جایی که امکان دارد از اجتماع‌های گروهی همچون برگزاری عروسی و دورهمی‌ها خودداری کنند، افزود: تردد غیرضروری از مناطق پاک به شهر‌ها و روستا‌های شهرستان و برعکس می‌تواند موجب انتشار بیماری کرونا در نقاط پاک شود.

صدرایی اظهارداشت: با بازگشایی‌هایی که اخیرا انجام شده لازم است که طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در تمام صنوف رعایت شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟