کشف بیش از 3 میلیون ماسک و دستکش احتکار شده در زنجان

به گزارش رکنا، سردار رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی استان زنجان در جلسه ستاد پیشگیری از کرونا در استان با اشاره به اقدامات انجام گرفته گفت: با تشکیل اکیپ‌های تلفیقی با دانشگاه علوم پزشکی استان طی هفته گذشته بیش از ۶۰۰ مورد بازرسی از اماکن عمومی انجام شده است.

او به آمادگی کامل پلیس برای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا اشاره و اضافه کرد: بر این اساس طی هفته گذشته به ۱۴۰ واحد تذکر کتبی، ۱۷ واحد اخطار پلمب و بیش از ۱۰ واحد نیز پلمب شده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به کشف بیش از ۳ میلیون ماسک و دستکش احتکار شده، ادامه داد: از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون در این استان با همکاری پلیس نظارت بر اماکن عمومی بیش از ۲۵ هزار و ۳۸۴ واحد با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صنعت، معدن و تجارت بازید انجام شده است.

پلمپ 460 واحد تجاری در زنجان

سردار جهانبخش با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در یگان‌های انتظامی، اظهار داشت: طی این بازرسی‌ها بیش از ۱۲ هزار و ۴۵۷ فقره تذکر صادر شده و یک‌ هزار و ۲۶۰ فقره اخطاریه و ۴۶۰ واحد نیز تاکنون پلمب شده است.

او با اشاره اقدامات شبانه روزی پلیس برای تامین نظم و امنیت جامعه و اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از ۳ میلیون ماسک و دستکش، ۱۶ هزار لیتر الکل، ۳۵ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده و ۱۵۰ هزار شیلد محافظ از متخلفان کشف و ضبط شد که در این راستا ۵۱ نفر دستگیر و تحویل مقامات قضائی استان شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟