کشف محموله 18 میلیاردی سیگار قاچاق در بندرلنگه

به گزارش رکنا، غلامرضا جعفری" اظهار داشت : ماموران انتظامی پلیس امنیت اقتصادی شهرستان بندرلنگه در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با انجام کار اطلاعاتی و گشت زنی های هدفمند در سطح حوزه استحفاظی یک انبار نگهداری کالای قاچاق را در یکی از محلات حاشیه ای شهرستان شناسایی و موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی با تشکیل اکیپی به محل واقع در بندرکنک اعزام و در یک عملیات ضربتی در بازرسی از محل و انبار مورد نظر۲ میلیون و ۳۰ هزار نخ انواع سیگار قاچاق و به صورت بلاصاحب کشف کردند.

ارزش محموله کشف شده  18 میلیارد ریال

این مقام انتظامی استان ارزس این محموله قاچاق کشف شده را بنا به نظر کارشناسان مربوطه ، ۱۸میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه پرونده قضائی تشکیل و تلاش ماموران برای شناسایی ودستگیری عاملان قاچاق ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان هرمزگان با تأکید بر اینکه پلیس با تمام توان و اقتدار با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مبارزه می کند از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه بی نظمی اقتصادی و قاچاق کالا و ارز توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز از طریق سامانه تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟