کشف 2 تن مواد مخدر در زاهدان

به گزارش رکنا، سردار "محمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت:جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی، از فعالیت اعضای یک باند بزرگ قاچاق موادمخدر در منطقه "جون آباد" شهرستان زاهدان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با پایش دقیق منطقه، دپوی مواد مخدر قاچاقچیان را در یکی از مناطق کوهستانی "جون آباد" شناسایی و با همکاری تیم‌هایی از ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان و یگان تکاوری، این محل را به محاصره خود در آوردند.

فرار قاچاقچیان قبل از حضور مأموران

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه قاچاقچیان قبل از حضور مأموران از محل متواری شده بودند، تصریح کرد: در این عملیات جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در پاک سازی منطقه یک تن و ۸۲۴ کیلو و ۳۰۰ گرم انواع مواد افیونی شامل یک تن و ۷۶۴ کیلوگرم تریاک، ۵۰ کیلو و ۸۰۰ گرم حشیش و ۹ کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین که به طرزی ماهرانه در ارتفاعات منطقه دپو شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری اعضای این باند قاچاق مواد مخدر، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با تمام توان در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق موادمخدر در سطح استان، حضوری فعال دارد و پلیس در راه مبارزه با مواد مخدر از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟