کشف 20 میلیارد اموال سرقتی از مخفیگاه باند سارقان اصفهان

به گزارش رکنا، سرهنگ" حسین حسین زاده" با اعلام این مطلب اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی و شکایت مال باختگان به پلیس، موضوع به صورت ویژه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان پیگیری شد.

او افزود: در این خصوص تحقیقات گسترده علمی و تخصصی صورت گرفت که نتیجه این اقدامات منجر به شناسایی هویت اعضای یک باند ۳ نفره سرقت منزل و یک باند ۴ نفره سرقت اماکن خصوصی شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه سارقان دارای سوابق متعدد کیفری بودند اظهار داشت: با تلاش‌ها و پی جویی‌های علمی و اقدامات هوشمندانه کارآگاهان سرانجام مخفیگاه متهمان شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات منسجم و ضربتی همه اعضای آن‌ها دستگیر شدند.

ارزش محموله کشف شده 20 میلیارد ریال

سرهنگ حسین زاده خاطر نشان کرد: ارزش مجموع اموال مسروقه مکشوفه از مخفیگاه سارقان برابر اعلام کارشناسان مربوطه ۲۰ میلیارد ریال است.

او، نقره جات، لوازم خانگی، ابزار آلات دستگاه‌های صنعتی، ال سی دی، ۳ دستگاه هود آشپزخانه، ۲۰ دستگاه سینگ آشپزخانه و تعدادی ساعت دیواری را از جمله کشفیات این عملیات عنوان کرد و افزود: از این ۲ باند ۳ دستگاه خودرو شامل یک دستگاه پیکان وانت، یک دستگاه پراید و یک دستگاه خودروی سواری سمند نیز توقیف شده است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به شناسایی و دستگیری ۳ مالخراموال مسروقه در این عملیات گفت: تمامی متهمان دستگیر شده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟