موضوع تعدیل خبرنگاران در شورای شهر مطرح شد

به گزارش رکنا ، عضو شورای شهر تهران ضمن انتقاد از تعدیل خبرنگاران گفت: خبرنگاران صدای شهر هستند و تعدیل آنها باعث ضعیف شدن این صدا می‌شود.

احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در صحن شورای شهر درباره تعدیل خبرنگاران اظهار داشت: خبرنگاران صداهای شهر هستند که تعدیل آنها سبب ضعیف شدن این صداها می‌شود.

وی با بیان اینکه متأسفانه برخی از رسانه‌ها به بهانه کرونا نسبت به تعدیل نیروهای خود اقدام کرده‌اند گفت:‌طی مدت کوتاهی صندلی جایگاه شورای شهر از خبرنگاران باسابقه خالی شده است.

گلایه‌ از تعدیل خبرنگاران

وی گفت: من از تعدیل خبرنگاران گلایه‌مند هستم و چرا باید در این شرایط خاص که همه به دنبال انسجام اجتماعی هستند چنین اتفاقی به وقوع بپیوندد.

مسجدجامعی در ادامه گفت: پیشنهاد می‌کنم در روزنامه‌ها و رسانه‌های کشور یادداشت‌ها و موضوعاتی در ارتباط با تهران 1400 منتشر شود و در این یادداشت‌ها حال،‌ آینده و چشم‌انداز ایران مورد بررسی قرار گیرد.

این عضو شورای شهر تهران گفت: این موضوع نه تنها هزینه‌ای ندارد بلکه دانش عمومی را نیز افزایش می‌دهد و می‌توانیم قانون بلدیه را هم که بازده و عمری حدود 120 سال دارد در قالب این یادداشت‌ها برای مردم ارائه کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟