دستگیری سارق ساختمان‌های نیمه کاره در آستانه‌اشرفیه

به گزارش رکنا، سرهنگ حمید محمدی‌نسب، فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره در این شهرستان، دستگیری سارق یا سارقان در دستورکار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات نامحسوس و تعقیب سرنخ‌ها یک متهم را در این رابطه شناسایی و پس از هماهنگی قضایی، این فرد را در یک عملیات غافلگیرانه در منزلش در یکی از روستا‌های نزدیک شهر آستانه‌اشرفیه دستگیر کردند.

اعتراف مجرم به 9 فقره سرقت

سرهنگ محمدی‌نسب با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات پلیس به ۹ فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره در سطح شهر اعتراف کرد، بیان داشت: تعدادی از وسایل سرقتی شامل شیرآلات، درب و پنجره آلومینیومی و چند دستگیره درب از مخفیگاه متهم کشف شد.

او با اشاره به اینکه متهم اموال سرقتی را در شهر همجوار به فروش رسانده و تلاش برای شناسایی و دستگیری مالخر ادامه دارد، تصریح کرد: اموال سرقتی کشف شده در منزل متهم با تنظیم صورت جلسه تحویل مالباخته شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه متهم ۴۵ ساله با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد از شهروندان خواست: هشدار‌های انتظامی را در خصوص استفاده از نگهبان برای ساختمان‌های نیمه کاره، مجهز کردن این مکان‌ها به دوربین مداربسته و استفاده از قفل، حفاظ محکم و مطمئن را جدی بگیرند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟