افزایش فروش محصولات SVR جگوار لندروور + عکس

به گزارش رکنا، ظرف پنج سال فروش رنج روور اسپرت SVR و پس از آن دو محصول مهم جگوار F-Pace SVR و رنج روور Velar SVAutobiography Dynamic که هر دو سال گذشته عرضه شدند، تقاضای بازار برای محصولات این خانواده بالا رفت.

مایکل فن درسانده، مدیر جگوار لند روور SVR گفت که به دلیل استقبال مشتریان و علی رغم مشکلات شیوع کرونا شرکتش نگاه ویژه ای به توسعه خانواده محصولات SVR و SVO دارد.

افزایش فروش محصولات SVR جگوار لند روور

وی گفت: «خودروهای F-Pace و Velar با موفقیت SVO را به دسته محصولات زیر 100 هزار پوند وارد کرده اند ولی فعلاً برنامه ای برای کاهش قیمت آنها وجود ندارد».

واحد SVR تحت مدیریت آقای فن درسانده علاوه بر عرضه گسترده‌ترین رنج محصولات SVR موفق شده بیشترین تعداد مراکز فروش این محصولات در سراسر جهان را تأسیس کند. تعداد این مراکز در حال حاضر 100 واحد است ولی گفته می شود که ظرف چند سال آینده به بیش از 200 واحد خواهد رسید.

آقای فن درسانده گفت واحد SVR نگاهی ویژه به بازار آلمان داشته و تاکنون از تجربیات داشتن واحدهای آلمانی آموخته های بسیاری کسب کرده است. او گفت می خواهد مطمئن شود که مشتریان خاص واحدهای SVR با استقبال خوبی در این واحدها مواجه شوند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟