پلمب 257 واحد صنفی متخلف در خراسان جنوبی

به گزارش رکنا، سرهنگ حیدری معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، گفت: اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان در راستای وظایف محوله، از ابتدای شیوع ویروس کرونا محدودیت‌های مرتبط با صنوف پر خطر و طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند را برابر مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا در سطح استان اجرا کرده است.

پلمپ به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی

او افزود: تعداد ۸ تالار پذیرایی، ۳ واحد گیم نت و ۵ واحد قلیان خانه‌های سنتی به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی طی یک هفته گذشته پلمب شده است.

سرهنگ حیدری با اشاره به اینکه هدف از اجرای این طرح‌ها رعایت قوانین نظام صنفی و پروتکل‌های بهداشتی جهت پیشگیری از ویروس منحوس کرونا در سطح جامعه است، اظهار کرد: برابر ماده ۲۷ و ۲۸ قانون نظام صنفی با واحد‌های صنفی متخلف برخورد شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با اعلام تداوم و تشدید این گونه اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس با توجه به شیوع ویروس کرونا، به شهروندان توصیه کرد: حتی المکان شهروندان از شرکت در نشست‌های خانوادگی، جلسات عروسی یا موارد غیر ضروری خودداری کنند تا این ویروس منحوس از سطح جامعه ریشه کن شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟