پلمب  11 سفره‌خانه‌ در رامسر

به گزارش رکنا، سرهنگ علی قیصری فرمانده انتظامی رامسر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و سلامت عمومی شهروندان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، طرح بازدید و نظارت بر رستوران‌ها، قهوه‌خانه‌ها و واحدهای پذیرایی در سطح شهرستان رامسر اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی از کلیه رستوران‌ها و قهوه‌خانه‌های این شهرستان بازدید کردند که ۱۱ قهوه‌خانه و سفره‌‌خانه به‌دلیل عدم رعایت ضوابط صنفی در این شهرستان پلمب شدند.

طرح کنترل و نظارت بر صنوف در نکا

در ادامه سرهنگ حسین زارع فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در سطح جامعه، طرح کنترل و نظارت بر صنوف در نکا ۱۰ واحد صنفی متخلف به‌دلیل بی‌توجهی به هشدارها و عدم رعایت دستورالعمل‌های صادرشده در این شهرستان پلمب شدند.

وی خاطرنشان کرد: متصدیان این واحدهای صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، اقدامات کنترلی و طرح‌های نظارتی پلیس در این شهرستان مستمر خواهد بود، می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟