کشف 102 تن سیمان احتکار شده در زنجان

به گزارش رکنا، سرهنگ ایرج خانی پورجانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی فعالیت افرادی سودجو در زمینه احتکار مواد غذایی در دو واحد صنفی را رصد و انبار‌های محل فعالیت آن‌ها راشناسائی کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی با همکاری بازرسان اداره کل صمت استان در بازرسی از دو واحد صنفی در سطح شهر زنجان ۱۰۲ تن سیمان احتکار شده کشف کردند.

ارزش کالا احتکار شده بیش از 400 میلیون ریال

سرهنگ خانی پور با بیان اینکه ارزش ریالی این کالای احتکار شده توسط کارشناسان بیش از ۴۰۰ میلیون ریال تعیین شده گفت: دراین زمینه دو متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح کرد: برخورد قاطع و قانونی با محتکران کالا‌های اساسی و مورد نیاز مردم به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.

سرهنگ خانی پور به شهروندان توصیه کرد: در راستای آرامش روانی جامعه و جلوگیری از فعالیت افراد سودجو در صورت کسب اطلاع از فعالیت محتکران در اسرع وقت با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل و موضوع را اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟