کشف 600 کیلوگرم انواع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری

به گزارش رکنا، سرهنگ سلیمان ریاحی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای اجرای طرح‌های عملیاتی و انتظامی، از ابتدای امسال ۶۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده است.

او افزود: در سه ماهه نخست امسال ۷۹۰ نفر متخلف در حوزه مواد مخدر از جمله خرده فروش، قاچاقچی، معتاد و مصرف کننده در استان شناسایی و دستگیر شد که ۱۴۲ نفر از این تعداد خرده فروش بودند.

کشف بیش از 3 تن مواد مخدر در استان چهارمحال و بختیاری

ریاحی به انهدام هفت باند تهیه و توزیع و مواد مخدر در این مدت و توقیف ۳۶ دستگاه خودرو و سه دستگاه موتورسیکلت اشاره و اضافه کرد: پارسال بیش از سه تن مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده است.

او با رد شایعاتی که در فضای مجازی در خصوص مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی به منظور کاهش ابتلا به ویروس کرونا و یا افزایش مقاومت بدن در صورت ابتلا به این ویروس منتشر شده بود گفت: این مطالب از سوی افراد سودجو در فضای مجازی منتشر شده است.

ریاحی با تأکید بر اینکه سوداگران مرگ و افراد سودجو به هر بهانه در حال سوق دادن افراد به خصوص جوانان و نوجوانان به سمت مواد مخدر هستند افزود: این مطالب هیچ گونه پایه علمی ندارد و افراد نباید با شنیدن این اخبار فریب بخورند و پلیس به صورت جدی با این افراد برخورد می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟