طرح ترافیک ۹۸ خبرنگاران همچنان اعتبار دارد؟

به گزارش رکنا، عمار سعیدیان‌فر با بیان اینکه تا زمانی که سهمیه طرح ترافیک سال ۹۹ خبرنگاران تخصیص داده نشود، طرح ترافیک خبرنگاری سال ۹۸ اعتبار دارد تصریح کرد: درحال‌حاضر مدارک بارگذاری شده خبرنگاران در سامانه در حال بررسی است و به‌تدریج معرفی نامه رسانه‌ها نیز ارسال می‌شود.

مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح‌های ترافیکی اظهارکرد: پس از بررسی مدارک خبرنگاران، سایت " تهرانِ من" به مدت یک هفته دوباره باز خواهد شدکه آن دسته از خبرنگارانی که نقص مدارک داشته و یا مدارکشان نیازمند ویرایش است، امکان ویرایش و بارگذاری مدارک را خواهند داشت.

سعیدیان فر ادامه داد: تخصیص سهمیه خبرنگاران از سوی کمیته‌ای ٧ نفره متشکل از معاونت حمل‌ونقل و ترافیک، ٢ نفر نماینده از کمیسیون عمران و حمل‌ونقل و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد، انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران، انجمن صنفی رسانه‌های غیر دولتی و انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در حال انجام است.

بنا بر اعلام روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران؛ به گفته وی، پس از اعلام تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران، تخصیص کارت بلیط مترو هم صورت خواهد گرفت که جزییات آن نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟