پلمب 11 واحد صنفی در البرز

به گزارش رکنا، سرهنگ نورمحمد فتحی زاده، رئیس پلیس امنیت عمومی البرز گفت: در راستای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با اصناف متخلف، ماموران اداره اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان به همراه عوامل اداره تعزیرات حکومتی، از ۱۱۱ واحد صنفی به صورت محسوس و نامحسوس طی روز گذشته بازدید کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی البرز افزود: در این بازدید‌ها تعداد ۱۱ واحد صنفی متخلف به علت نداشتن مجوز و پروانه کسب و عدم رعایت مقررات و قوانین صنفی، پلمب و برای ۸۱ واحد صنفی نیز اخطاریه پلمب صادر شد.

سرهنگ فتحی زاده گفت: واحد‌های صنفی چای خانه‌ها و باغ تالار‌ها نیز در این مدت به صورت ویژه مورد بازدید ماموران اداره اماکن قرار گرفت و با واحد‌های صنفی متخلف برخورد قانونی شد.

اوافزود: ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردم با پلیس با تاکید بر این که این گونه طرح‌ها و برخورد با واحد‌های صنفی متخلف استمرار داشته، از عموم مردم خواست که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر مجاز توسط افراد متخلف موارد را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع تا اقدامات قانونی با متخلفان صورت پذیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟