کشف  74 کیلو حشیش در  خوروبیابانک

به گزارش رکنا، سرگرد "فرهاد جعفری اظهار داشت: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی شهید "رشیدی" فرماندهی انتظامی شهرستان "خورو بیابانک" با اشرافیت اطلاعاتی و تیزهوشی بالای خود حین کنترل خودرو‌های عبوری به یک دستگاه خودروی پژو پارس مشکوک و قصد متوقف کردن آن را داشتند که خودرو بدون توجه به دستور ایست ماموران با سرعت به راه خود ادامه می‌دهد.

او افزود: ماموران بلافاصله خودروی مذکور را مورد تعقیب قرار دادند که در نهایت راننده در یکی از محور‌های خاکی خودرو را رها کرده و به سمت بیابان‌های اطراف متواری می‌شود.

فرار متهم و دستگیری وی در یکی از معادان اصفهان

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان "خورو و بیابانک" ادامه داد: با فرار متهم، دستگیری وی به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته و سرانجام با تلاش ماموران این قاچاقچی مواد مخدر در حالی که در یکی از معادن مخفی شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

سرگرد جعفری، تصریح کرد: با اعترافات متهم ۷۴ کیلو ۵۰۰ گرم حشیش که توسط وی در بیابان‌های اطراف مدفون شده بود کشف و این سوداگر مرگ نیز همراه با پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل شد.

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: هرچند که سوداگران مرگ با جاسازی‌های حرفه‌ای اقدام به انتقال و قاچاق مواد مخدر می‌کنند، اما تا کنون هوشمندی بالای نیرو‌های انتظامی آنان را در عملی کردن نقشه‌های خود ناکام گذاشته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟