مالکان انبارهای دپوی جنس زیر ذره بین پلیس

به گزارش رکنا، سرهنگ "جلیل موقوفه‌ای"‌ جانشین پلیس پیشگیری پایتخت در توضیح این خبر گفت: از جمله مواردی که مالکان در زمان تنظیم عقد اجاره باید بررسی و جویا باشند که مستاجر مورد اجاره را برای چه موضوعی اجاره می کند و چه کسانی حق دارند از مورد اجاره استفاده کنند.

وی با بیان اینکه اجاره انباری ها و یا سوله ها از این موضوع مستثنی نبوده، گفت: موجرین این مکان ها نیز در زمان تنظیم قرارداد اجاره به نحوه استفاده، موارد استفاده، چه کسانی حق استفاده از این مکان ها را دارند بررسی کرده و در اجاره نامه این موارد را قید کنند.

تحت تعقیب قرار گرفتن مالکان انباری ها / پلیس هشدار داد

جانشین پلیس پیشگیری با اشاره به اینکه این نوع مکان ها که بیشتر در حاشیه شهر ها واقع شده اند و معمولا برای نگهدای اجناس و کالاها استفاده می شود، گفت: گاهی دیده می شود که مستاجرین از این مکان ها برای جمع آوری و دپوی اقلام احتکاری و قاچاق استفاده کرده اند.

این مقام انتظامی گفت: موجرین این مکان در قبال رفتار مستاجرین مسئول بوده و در صورت همکاری با مستاجر و یا عدم نظارت تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت تاکید کرد: طبق دستور قضائی از این انباری ها و سوله ها بازدید خواهد شد و چنان چه از این مکان ها برای کالای قاچاق و یا احتکار لوازم خانگی استفاده شود علاوه بر مالک این کالاها دستگیر خواهد، مالک این انباری ها و سوله ها تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟