شرایط فروش سایپا شاهین

به گزارش رکنا، گروه خودروسازی سایپا در پایان سال گذشته برنامه جامع تولید در سال ۹۹ را اعلام کرد که براساس آن تولید ۱۲ هزار دستگاه شاهین را برنامه ریزی کرده بود.

شرایط فروش شاهین برای نخستین‌ بار اعلام شد

مجید باقری قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد: برای نخستین ‌بار پیش‌فروش خودرو شاهین، محصول جدید گروه خودروسازی سایپا، از ساعت ۱۴ امروز ( یکشنبه) در وب‌سایت اینترنتی فروش سایپا به نشانی https://saipa.iranecar.com آغاز خواهد شد.

مبلغ پیش پرداخت ثبت نام شاهین ۸۰ میلیون تومان بوده و موعد تحویل آن نیز دی ‌ماه ۹۹ اعلام شده است.

گروه خودروسازی سایپا هدف‌گذاری برای تولید خودروی شاهین در سال ۹۹ را افزایش داد.

با این وجود و بر اساس دستور مدیرعامل این گروه خودروسازی، با هدف اجرای بسته ویژه کنترل بازار وزارت صمت و ایجاد امکان افزایش تولید آن، هدف‌گذاری تولید محصول جدید سایپا از ۱۲ هزار دستگاه به ۲۰ هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو شاهین افزایش پیدا کرد. تولید انبوه محصول جدید گروه خودروسازی سایپا از تیرماه امسال آغاز می شود و به صورت صعودی ادامه پیدا خواهد کرد، تا آنجا که تیراژ تولید شاهین در ماه‌های پایانی سال به ۴ هزار دستگاه در ماه خواهد رسید.

شاهین محصول جدید گروه خودروسازی سایپا به شمار می آید که با موتور توربو شارژ با حجم ۱۵۰۰ سی‌سی به بازار عرضه خواهد شد. این خودرو علاوه بر برخورداری از ملزومات استانداردهای ۸۵ گانه مانند ترمز ABS، کیسه هوا و ... در تیپ‌بندی‌های مختلف به نمایشگر دیجیتال هفت اینچی، سیستم استارت و ورود بدون کلید، دکمه های کنترلی روی فرمان، تهویه مطبوع اتوماتیک، سانروف، سیستم روشنایی در روز، سنسور و دوربین دنده عقب، کروز کنترل، سیستم کنترل فشار باد لاستیک TPMS و فرمان برقی نیز مجهز است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟