سفر رفتن دیگر محدودیت کرونایی ندارد!

به گزارش رکنا ، دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیمی دال بر کاهش سفرها اتخاذ نکرده است، اما همانگونه که بارها اعلام شده، رفع محدودیت‌ها به معنای عادی‌سازی شرایط نیست.

«حسین قاسمی» دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا در پاسخ به این سوال که با توجه به در پیش بودن تعطیلات عید فطر آیا کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا تصمیمی برای کاهش مسافرت‌ها دارد؟ گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیمی دال بر کاهش سفرها اتخاذ نکرده است، اما همانگونه که بارها اعلام شده که رفع محدودیت‌ها به معنای عادی‌سازی نیست و خطر بیماری همچنان وجود دارد، لذا تاکید بر این است که مردم از انجام سفرهای غیرضرور جدا پرهیز کنند.

انتظار از مردم

وی با بیان اینکه ممنوعیتی برای سفر وجود ندارد، ادامه داد: در واقع تصمیمی در مورد اعمال ممنوعیت برای سفر اتخاذ نشده است، اما انتظار ما از مردم ادامه همراهی با تصمیمات و کمک به کادر بهداشتی و درمانی برای تجدید قوا و داشتن فرصت برای افزایش توان است.

دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا درباره فعالیت مراکز اقامتی اعم از هتل‌ها، متل‌ها و مسافرخانه‌ها تصریح کرد: برابر اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا هتل‌ها، متل‌ها و مسافرخانه‌ها با رعایت دقیق و کامل پروتکل ها فعالیت خواهند کرد.

قاسمی خاطرنشان کرد: مردم ما نشان داده‌اند، نسبت به سلامت خود و جامعه حساسیت بالایی داشته و این مهم را با تحقق پویش در خانه می مانیم به منصه ظهور رساندند، لذا ضمن تاکید بر این مهم درخواست داریم تا پویش به سفر نمی‌رویم هم تحقق عینی دهند تا انشاءالله با کمک به کادر درمانی و پزشکی این بیماری منحوس مدیریت شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟