وضعیت تاکسی های صفر کیلومتر در پایتخت

به گزارش رکنا ، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: ۵۰۰ دستگاه تاکسی به دلیل ارتقای سطح آلایندگی به یورو ۵ در نوبت شماره‌گذاری قرار دارد.

علیرضا قنادان با تأکید بر اینکه عمر فرسودگی ناوگان تاکسیرانی در پایتخت ۱۰ سال است، گفت: ۵۰۰ نفر از رانندگان ناوگان تاکسیرانی پایتخت در کنار آن‌که تمام هزینه‌های مربوط به نوسازی ناوگان تاکسی را پرداخت کردند و شماره شاسی خودرو نیز برای آن‌ها زده شده است، در نوبت شماره‌گذاری خودرو هستند.

تغییر تاریخ تحویل خودرو در پی کرونا

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران افزود: تا پیش از شیوع ویروس کرونا در پایتخت (اسفند ۹۸) کار تحویل خودروها در تاریخ مقرر انجام می‌شد که با شیوع ویروس کرونا تاریخ تحویل خودروها تغییر کرد.

قنادان ادامه داد: در کنار شیوع ویروس کرونا، ابلاغیه سازمان محیط زیست جهت ارتقای سطح آلایندگی خودروها به یورو ۵ نیز موجب شد کار شماره‌گذاری تاکسی‌ها از سوی پلیس راهور متوقف شود.

او در پاسخ به این سوال که برای حل مشکل شماره‌گذاری تاکسی‌های تولیدی چه اقدام‌هایی تا به امروز صورت گرفته است، گفت: برای حل مشکل شماره‌گذاری تاکسی‌های تولیدی با مدیرعامل شرکت ایران خودرو جلسه برگزار کردیم و به تفصیل در این باره صحبت شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟