تشریح ضد عفونی ناوگان بی آر تی در تهران

به گزارش رکنا ، محمود ترفع مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام خبر خرید ۳۵ دستگاه فوگر مه پاش جهت ضد عفونی ناوگان اتوبوسرانی تندرو (بی آر تی) گفت: به منظور سرعت بخشی به ضد عفونی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت، شرکت واحد اتوبوسرانی تعداد ۳۵ دستگاه فوگر مه پاش را خریداری کرده است که از روز (چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه) در ناوگان اتوبوس تندرو (بی آرتی) به کار گرفته شده‌اند.

وی افزود: این تعداد از دستگاه‌های فوگر مه پاش در ابتدا و انتهای خطوط تندرو به کار گرفته شدند و کار ضد عفونی ناوگان اتوبوسرانی تندرو (بی آرتی) به وسیله آن‌ها انجام می‌شود.

آب ژاول استفاده نمی شود

ترفع در پاسخ به این سوال که کار ضد عفونی ناوگان اتوبوسرانی با گذشت نزدیک به ۳ ماه از شیوع ویروس کرونا در پایتخت به چه شکل است؟ گفت: برخی از شهروندان تصور می‌کنند کار ضد عفونی ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه اتوبوس پایان یافته است، اما باید گفت ما در ضدعفونی ناوگان اتوبوسرانی دیگر از موادی مانند آب ژاول استفاده نمی‌کنیم.

او ادامه داد: آب اکسیژنه به عنوان ماده اصلی ضد عفونی کننده ناوگان اتوبوسرانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از این رو شهروندان در زمان استفاده از اتوبوس به هیچ وجه بوی مواد ضد عفونی کننده مانند آب ژاول را احساس نمی‌کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟