سارق لاغر اندام آبادان به دام افتاد

 سرهنگ حسین زلقی رئیس پلیس شهرستان آبادان در تشریح این خبر اظهار کرد:به دنبال مراجعت احدی از شهروندان به کلانتری18ذوالفقاری مبنی بر اینکه؛  بنده درحال خنک کردن رادیاتور خودروی شخصی ام بودم، وقتی جهت بسته شدن شیرآب به داخل حیاط رفتم، درحالیکه سوئیچ به همراه کلیه مدارک داخل خودرو بود، هنگام خروج از حیاط منزل متوجه شدم جوانی  لاغراندام به سرعت سوار خودرو شده و ضمن سرقت خودرو از محل متواری شد.

به گزارش رکنا، وی افزود:  مأموران انتظامی کلانتری 18 پس از دریافت شکایت فرد مالباخته در ، با انجام تحقیقات میدانی و اطلاعاتی ، ظرف کمتر از 4روز موفق شدند سارق خودرو را شناسایی و وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند، در بازرسی از محل اختفای وی ،خودروی سمند تاکسی مسروقه  کشف و ضبط گردید.

این مقام انتظامی در ادامه با بیان اینکه سارق دستگیر شده دارای سوابق سرقت2دستگاه پراید بوده و در بازجویی با پلیس به بزه انتسابی معترف گردید گفت: پرونده علیه متهم تشکیل و پس از تکمیل اقدامات قضایی به دادسرا معرفی شد.

زلقی در پایان توصیه کرد: شهروندان عزیز توجه داشته باشند به هیچ عنوان وسیله نقلیه خود را بدون در نظر گرفتن جوانب ایمنی برای لحظه ای هرچند کوتاه رها نکنند و نسبت به قفل ماشین؛ و بالابودن شیشه ها اطمینان حاصل کنند.

علی رنجکش

آیا این خبر مفید بود؟