بیش از 3 میلیارد کالای قاچاق در کاشان کشف و ضبط شد

به گزارش رکنا، سرهنگ حسین بساطی، ضمن اشاره به تداوم اعمال محدودیت‌ها در کاشان اظهار داشت: محدودیت‌ها از ساعت 22 لغایت سه بامداد اعمال می‌شود و شهروندان در این ساعات از تردد خودداری کنند.

وی با بیان اینکه ساعت منع تردد شبانه تغییر نکرده است، افزود: کد تعریف شده برای اعمال محدودیت‌ها در سیستم از آنجا که تغییر نکرده ممکن است پیامک ارسالی ساعت منع تردد را از ساعت 21 درج کند اما همکاران ما اعمال قانون را از ساعت 22 انجام می‌دهند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کاشان از رسوب سه هزار و 300 خودرو و موتور در پارکینگ‌های کاشان خبر داد و ابراز داشت: از این تعداد سه هزار موتورسیکلت و مابقی خودرو است که برای ترخیص این خودروها شرایط ویژه ای درنظر گرفته شده است.

وی ضمن اشاره به جزئیات این طرح گفت: شهروندان تا 18 مردادماه فرصت دارند تا از این طرح استفاده کنند به نحوی که هزینه پارکینگ به قیمت سال 94 محاسبه می‌شود و در زمینه خلافی و ارائه مدارک مورد نیاز جهت ترخیص نیز تمهیدات خاصی پیش‌بینی شده است که برای اطلاع بیشتر به پلیس +10 باید مراجعه کنند.

بساطی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به کشف کالای قاچاق در کاشان تصریح کرد: ماموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان در راستای کنترل خودروهای ورودی به شهر کاشان به یک دستگاه نیسان مشکوک شدند و بر این اساس خودرو را با اقدامات فنی پلیسی متوقف کردند.

وی از کشف کالای قاچاق در بازرسی از خودرو مذکور خبر داد و تاکید کرد: در بازرسی از این خودرو 357 پنکه سقفی، 12 دستگاه هات پلیت و 24 بسته مواد غذایی خارجی همگی بدون مجوز و قاچاق کشف و ضبط شد و ارزش این کالاهای کشف شده نیز سه میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟