تلاش آتش نشانان برای مهار آتش سوزی نیسان وانت + عکس ها

به گزارش رکنا، در ساعت 06:32 دقیقه صبح دیروز شهروندان در تماس تلفنی با سامانه 125 از بروز این آتش سوزی در شهر ری، کوی چشمه علی، مقابل بوستان چشمه علی خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران پس از دریافت این اطلاعات از سوی شهروندان، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 14 را به محل حادثه اعزام کرد.

بنا به اظهار توکل رمضانی فرمانده آتش نشانان اعزامی؛ یک دستگاه خودروی نیسان وانت که در مقابل یک بوستان متوقف بود، به علت نامعلومی از قسمت موتور آن دچار آتش سوزی شد.

وی با اشاره به خروج دود زیاد از محل این آتش سوزی، افزود: قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی و با توجه به احتمال سرایت آتش به داخل اتاقک وانت بار، شیشه های این وسیله نقلیه توسط شهروندان و رهگذران برای مهار شعله های آتش شکسته شده و تا حدودی از گسترش بیشتر آن به اطراف جلوگیری شده بود.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با رعایت موارد ایمنی اقدام به قطع جریان برق خودرو کرده و به وسیله یک رشته لوله آبده آتش نشانی، آتش سوزی درقسمت موتوروانت نیسان را مهار و خاموش کرده و مانع از سرایت آتش به خودروهای مجاور شدند.

رمضانی با اشاره به اینکه در این حادثه هیچ یک از شهروندان دچار آسیب دیدگی نشدند، گفت: علت وقوع این آتش سوزی توسط کارشناس آتش نشانی منطقه در دست بررسی قرار گرفت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟