جعل حرفه ای اسناد دولتی در اسلام آباد غرب / بازداشت جاعل حرفه ای

به گزارش رکنا، مأموران انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب در تحقیقات گسترده خود به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد فردی در زمینه جعل مدارک و اسناد دولتی فعالیت می کند.

مجریان قانون پس از ردزنی این فرد که در یکی از روستاهای اطراف شهرستان اسلام آباد غرب مخفی شده بود، او را به دام انداختند و در بازرسی از محل فعالیتش یک دستگاه کامپیوتر که در حافظه آن تعداد زیادی مدارک جعل شده وجود داشت به همراه یک دستگاه چاپگر رنگی مخصوص چاپ کارت الکترونیکی شناسایی و گواهینامه و عابر بانک را کشف کردند.

علاوه بر این تعداد زیادی ورق فلزی آماده برای جعل پلاک خودرو ، تعداد زیادی اسناد مالکیتی و کارت سوخت خودرو های مختلف، بیش از ۵۰ جلد شناسنامه که اسامی و مشخصات آن ها با مواد شیمیایی محو شده بود، تعدادی کارت ملی ، ۱۰ برگ مدرک فنی و حرفه ای جعلی به اسامی افراد مختلف و چندین برگ گواهی حضور در جبهه و بسیج فعال با مهر و امضای جعلی سپاه پاسداران از مخفیگاه متهم کشف و ضبط شد.

مأموران در ادامه بازرسی از این محل تعداد زیادی فرم خام و تکمیل شده شناسنامه اسب های دارای اصالت، 5برگ مدرک تحصیلی مجعول دانشگاه آزاد ، ۱۰ برگ کارت موتورسیکلت های مختلف، ۶ برگ گواهی مربوط به اداره تربیت بدنی را هم ضبط و ضمیمه پرونده متهم کردند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟