3 حادثه آتش‌سوزی در سنندج مهار شد

به گزارش رکنا، صالح زندی روز چهارشنبه اظهار داشت: در تماس با سامانه ۱۲۵؛ گزارشی حاکی از وقوع آتش سوزی در انبار نگهداری روغن‌خوراکی در شهرک صنعتی دریافت شد که آتش نشانان ایستگاههای شماره یک و ۲ بلافاصله به محل حادثه اعزام و به سرعت نسبت به اطفاء حریق اقدام کردند.

وی با بیان اینکه به دلیل قابل اشتعال بودن مواد موجود در انبار و وجودتجهیزات، آتش به سرعت به بخش‌های مختلف سرایت کرده بود که با تلاش آتش‌نشانان از خسارات بیشتر جلوگیری شد و این حادثه خسارت جانی نداشت.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج به آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در خیابان گلشن سنندج نیز اشاره کرد و گفت: آتش نشانان ایستگاه شماره یک به موقع در محل حضور پیدا کرده و آتش‌سوزی مهار شد، ضمن اینکه در زمان وقوع آتش سوزی کسی دالخل منزل نبود واین حادثه نیزهیچگونه خسارت جانی در برنداشت.

وی با اشاره به سومین‌ حادثه آتش‌سوزی افزود: بی احتیاطی صافکاردر خیابان قائم مقام‌فراهانی دوباندی پشت خیابان حافظ در هنگام جوشکاری زیر صندلی عقب موجب‌آتش‌سوزی خودرو پیکان و سرایت حریق به یکخودرو دیگر از نوع نیسان پاترول شد.

وی با اشاره به اینکه۲ اکیپ از آتش نشانان ایستگاه شماره پنج بلافاصله به‌محل حادثه اعزام شدند و حریق مهار شد، اظهار داشت: در این حادثه کسی آسیب‌ندیده و علت حادثه و میزان خسارت در دست بررسی است.

شهر سنندج مرکز استان کردستان با حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت با سه ناحیه‌شهرداری اداره می‌شودآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟