پایان عربده کشی های قلدر جنوب شرق تهران

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری عامل عربده کشی و استفاده از سلاح سرد در جنوب شرق تهران خبر داد و گفت: در بازرسی از منزل متهم 2 قبضه سلاح سرد کشف شد.

به گزارش رکنا ، سرهنگ "علی محمدی" در تشریح جزییات این خبر گفت: اواخر ماه گذشته خبری در خصوص عربده کشی و استفاده از سلاح سرد توسط یکی از اراذل و اوباش منطقه دریافت کردیم، موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از حضور در محل در تحقیقات میدانی مشخص شد متهم که از افراد شرور می باشد و پس از قدرت نمایی و عربده کشی با استفاده از سلاح سرد قبل از حضور ماموران از محل متواری شده است.

محمدی تصریح کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مخفیگاه متهم در حوالی شهر "پردیس" شناسایی و با اخذ نیابت قضائی روز گذشته دهم خرداد ماه اکیپی از ماموران به مخفیگاه متهم اعزام و موفق شدند در یک عملیات پلیسی وی را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم 2 قبضه سلاح سرد کشف شد.

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران در پایان با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد، خاطر نشان کرد: پلیس به طور جدی با مخلان نظم و امنیت شهروندان برخورد و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا موضوع را از طریق سامانه 110 با پلیس در میان بگذارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟