واژگونی خودروی سواری در بزرگراه آزادگان + عکس ها

به گزارش رکنا، صبح امروز در پی واژگون شدن خودروی سواری در بزرگراه آزادگان، نرسیده به بزرگراه تندگویان، شهروندان در تماس تلفنی با سامانه 125 از وقوع این حادثه خبر دادند که ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله با به صدا در آوردن زنگ اعلام حادثه ایستگاه 82، آتش نشانان را در ساعت 05:35 دقیقه بامداد امروز به محل حادثه اعزام کرد.

به گفته قاسم حبیبی معاون فرمانده آتش نشانان اعزامی، یک دستگاه خودروی سواری سمند با یک سرنشین در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان در حال حرکت بود که به علت نامعلومی پس از منحرف شدن از مسیر اصلی خود با گاردریل میانی بزرگراه برخورد کرد و سپس واژگون شد.

وی افزود: در پی وقوع این حادثه، خوشبختانه به تنها سرنشین این خودرو که مرد 35 ساله ای بود، هیچ گونه صدمه ای نرسید و وی قبل از رسیدن آتش نشانان از داخل خودرو خارج شده بود.

معاون فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان پس از بازدید و بررسی و چیدمان علائم هشدار دهنده در طول مسیر اقدام به ایمن سازی اولیه کرده و پس از درخواست جرثقیل جهت باز گرداندن خودرو به حالت اولیه، اقدام به رفع نشت سوخت از خودرو کردند.

حبیبی خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی با استفاده از جرثقیل، این خودرو را به حالت اولیه باز گرداندند و سپس این وسیله نقلیه را جهت بررسی علت بروز این حادثه رانندگی در اختیار پلیس راهور منطقه قرار دادند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟