سارقان به عنف با 45 فقره انواع سرقت روانه زندان شدند

به گزارش رکنا، سرهنگ "فرشید زینلی"  در تشریح این خبر بیان کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف ( زورگیری ) با تهدید سلاح سرد در شهرستان مرودشت، پی گیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که 2 نفر با تهدید سلاح سرد مبلغ 5 میلیون ریال از یک شهروند سرقت و سریعا از محل متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی "مرودشت" خاطر نشان کرد: ماموران انتظامی با جمع آوری سرنخ های موجود و انجام گشت‌زنی‌های محسوس و نامحسوس موفق شدند هویت هر دو متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

سرهنگ "زینلی" با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به 45 فقره سرقت از اماکن خصوصی، محتویات خودرو، طیور و زورگیری اقرار کردند، عنوان داشت: سارقان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به عزم جدی پلیس در برخورد با سارقان، از شهروندان خواست ضمن رعایت هشدارهای پلیسی در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق تلقن 110 به پلیس اطلاع دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟