دستگیری 3 شکارچی متخلف سابقه دار وقتی خواب بودند / در جلفا رخ داد

به گزارش رکنا، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان جلفا گفت: در پی ورود شکارچیان به پارک ملی کنتال، مامورین و محیط بانان پاسگاه‌های ایری، کنتال و نوجه مهر شهرستان جلفا در یک ماموریت و گشت و کنترل سخت و نامحسوس 14 ساعته موفق به دستگیری متخلفین شدند.

هادی ناری افزود: طی این عملیات شبانه که در صعب العبورترین منطقه پارک ملی کنتال انجام شد، مامورین اجرائی در ساعت 4 صبح شکارچیان را در منطقه جهنم دره‌ سی در حالی که خواب بودند دستگیر کرده و از متخلفان یک لاشه کل 3 ساله، دو قبضه سلاح گلوله زنی و تعدادی فشنگ ضبط کردند.

به گفته وی، متخلفان 3 مرد میانسال حدود 45 تا 50 ساله بودند که پس از پرداخت 250 میلیون ریال جریمه نقدی و تکمیل پرونده برای تعیین تکلیف و صدور حکم قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان جلفا تاکید کرد: با توجه به تلاش شبانه روزی محیط بانان شهرستان جلفا در حفاظت از تنوع زیستی و حیات وحش شهرستان، از همه دوستداران محیط زیست تقاضا داریم هرگونه تخلف زیست محیطی را به سامانه 1812 یا با شماره 42024227 اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری آن و پیشگیری از فجایع بعدی اقدام شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟