مرگ تلخ یک زنجانی وسط خیابان

سرهنگ عظیمی گفت: عابر پیاده حین عبور از عرض خیابان در محور چیر به میانه در اثر برخورد خودروی سواری جان خود را از دست داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ عظیمی رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: در حال حاضر وضعیت ترافیکی تمام محور‌های مواصلاتی استان زنجان نیمه سنگین گزارش شده است.

او بااشاره به وقوع ۶ فقره تصادف منجر به جرح طی ۲۴ ساعت گذشته در استان زنجان، افزود: این تصادفات در اتوبان زنجان_قزوین و زنجان _تبریز رخ داده است.

سرهنگ عظیمی ادامه داد: ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه دیروز جمعه یک فقره تصادف منجر به مرگ در محور چیر به میانه به پلیس ۱۱۰ گزارش شد که ماموران بلافاصله پس از وصول تماس به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان زنجان افزود: در تحقیقات اولیه ماموران پلیس مشخص شد در اثر برخورد خودروی سواری با عابر پیاده، مرد جوان جان خود را از دست داده است.

سرهنگ عظیمی بابیان اینکه تحقیقات برای دستگیری راننده متواری ادامه دارد، گفت: رانندگان وسائط نقلیه باید در قبال قانون و مقررات راهنمایی و رانندگی احساس مسئولیت بیشتری کرده و نسبت به رعایت حق و حقوق عابرین اهتمام ورزند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟