عکس های پژو 206 له شده مقابل ایستگاه آتش نشانی / در تهران رخ داد

تصادف شدید یک دستگاه خودرو سواری با موتورسیکلت در مقابل ایستگاه 61 آتش نشانی خیابان اقدسیه، مصدومیت راکب موتورسیکلت را در پی داشت.

 

به گزارش رکنا، ساعت 23:40 نیمه شب گذشته در پی وقوع حادثه تصادف در مقابل ایستگاه 61 آتش نشانی، آتش نشانان بلا فاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران به یاری حادثه دیدگان این حادثه دلخراش شتافتند.

اکبر جعفرلو فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره اظهار داشت: بر اثر برخورد شدید خودرو سواری پژو 206 با موتور سیکلت، راکب موتوربه شدت از ناحیه پا، سر و صورت دچار مصدومیت شده بود.

وی افزود: شدت برخورد به قدری بود که موتورسیکلت کاملا له شده و خودروی پژو 206 پس از انحراف از مسیر خود و برخورد با تیر برق حاشیه خیابان اقدسیه و شکستن تیر برق متوقف شده بود.

وی با اعلام نشت شدید بنزین از موتورسیکلت و خودروی سواری و احتمال بروز آتش سوزی در آن، افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه وقطع برق خودروی سواری، مصدوم را به عوامل اورژانس حاضر در محل تحویل دادند تا برای مداوا به مراکز درمانی انتقال یابد.

این فرمانده آتش نشانی علت بروز این حادثه را از طرف پلیس راهور در حال بررسی اعلام کرد و گفت: آتش نشانان پس از تحویل مصدومین به عوامل اورژانس، برای جلوگیری از حوادث احتمالی، محل تصادف را از بقایای حادثه پاکسازی کردند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟