سرقت خودرو در مرخصی از زندان / سارق در زندان هم ادب نشد

مازندران فرمانده انتظامی شهرستان نور از دستگیری سارق سابقه دار خودرو در مرخصی از زندان و کشف یک خودروی سرقت ی و ۱۲ فقره سرقت لوازم خودرو خبر داد. 

به گزارش رکنا، سرهنگ علی داداش تبار در تشریح این خبر بیان کرد: ماموران انتظامی در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع یک فقره سرقت خودرو،بررسی موضوع را به صورت ویژه با هدف شناسایی و دستگیری سارق و کشف خودرو در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از تلاش بی‌وقفه یکی از سارقان حرفه ای را در حال تردد با خودروی سرقتی شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه با توقیف خودرو،متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نور با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده، زندانی در حال مرخصی بوده ، اذعان داشت : متهم که نخست منکرهرگونه ارتکاب جرمی بود،در برابر ادله و اسناد معتبر ماموران انتظامی به ۱۲فقره سرقت خودرو و لوازم خودرو و فروش کالای مسروقه به یک مالخر حرفه ای اعتراف کرد.

داداش تبار از دستگیری مالخر با هماهنگی مرجع قضائی خبر داد و با تاکید بر رعایت نکات ایمنی و استفاده از قفل پدال و فرمان و قفل های الکترونیکی برای پیشگیری از سرقت خودرو و لوازم خودرو، از شهروندان خواست : نیازهای امنیتی و انتظامی خود را از طریق سامانه ۱۱۰ از پلیس طلب کنند.

فرمانده انتظامی نور در پایان گفت : خودروی سرقتی پس از کشف با هماهنگی قضائی به پارکینگ و متهم مجددا به زندان معرفی شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟