پایان عملیات آتش‌سوزی در گمرک مرزی افغانستان
حجم ویدیو: 2.00M | مدت زمان ویدیو: 00:00:16

مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی با اشاره به آتش‌سوزی در گمرک "شیخ ابونصر فراهی" در استان "فراه" افغانستان گفت: یک دستگاه تانکر حامل مواد سوختی در گمرک ابوالنصر فراه واژگون و دچار حریق شد.

به گزارش رکنا، سید حسن رحیمی زاده در بیرجند اظهار داشت: صبح امروز یک دستگاه تانکر حامل مواد سوختی در گمرک ابوالنصر فراه افغانستان که در مقابل مرز ماهیرود قرار دارد واژگون و دچار حریق شد.

وی افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته برای مهار آتش 3 دستگاه کامیون آتش‌نشانی از سمت گمرک ایران به گمرک افغانستان اعزام و آتش‌سوزی مهار شد.

مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی با بیان اینکه این دومین بار در ماه‌های اخیر است که گمرک ابونصر فراهی دچار آتش‌سوزی می‌شود بیان کرد: همچنین در سمت گمرک ایران نیز یک مرتبه آتش‌سوزی را شاهد بودیم.

رحیمی‌زاده با اشاره به اینکه نیازمند ایجاد یک ایستگاه مجهز آتش‌نشانی در مرز ماهیرود هستیم تصریح کرد: در این راستا تاکنون جلساتی برگزار و مصوباتی برای انجام کار در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا نیازمند سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی و یا دستگاه‌های دولتی هستیم تا در این راستا ورود پیدا کنند.

مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی یادآور شد: تاکنون چندین دستگاه آتش‌نشانی توسط دستگاه‌های مختلف در مرز ماهیرود مستقر شده است اما نیازمند یک دستگاه مجهز هستیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟