افزایش ۱۵ درصدی کشف سرقت در ایلام

به گزارش رکنا، سرهنگ علی مهری رئیس پلیس آگاهی استان ایلام اظهار داشت: با بکار گیری حداکثری امکانات، فعال کردن کردن گشت‌های محسوس و نامحسوس در سطح استان و تلاش شبانه روزی مأموران شاهد کاهش وقوع و افزایش کشف سرقت ها در سطح استان هستیم.

او افزود: خدمتگزار مردم در نیروی انتظامی با بکارگیری شگرد‌های خاص پلیسی، اقدامات اطلاعاتی، تغییر تاکتیک، شناسایی نقاط جرم خیز و افزایش گشت‌های انتظامی در سطح استان توانسته اند سارقان را در ارتکاب عمل مجرمانه خود ناکام بگذارد.

رئیس پلیس آگاهی استان ایلام ادامه داد: تلاش‌ها و اقدامات حافظان نظم و امنیت عمومی در اسطح استان سبب افزایش ۱۵ درصدی کشف سرقت در ۲ ماهه ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته شده است.

او با اشاره به دستگیری بیش از ۴۰۰ سارق در همین مدت، تصریح کرد: افزایش ۱۲ درصدی دستگیری سارقان و کاهش ۴ درصدی وقوع سرقت‌ها از دیگر نتایج تلاش‌های کارکنان انتظامی استان بوده است.

رئیس پلیس آگاهی استان ایلام تاکید کرد: پلیس با تمام توان و جدیت در مقابل برهم زنندگان نظم وامنیت عمومی ایستاده و با کسانی که بخواهند آرامش مردم را به هر نحوی به مخاطره بیندازند برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

سرهنگ مهری به شهروندان توصیه کرد: با رعایت نکات ایمنی و اقدامات پیشگیرانه و نصب تجهیزات ایمنی از قبیل دزد گیر، دوربین در منزل، محل کار و خودرو و عدم نگهداری پول و طلاجات و اشیای با ارزش در منزل یا داخل خودرو و موارد دیگر مانع دستبرد سارقان به اموالشان شوند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟