مصدومیت مرد تهرانی در حادثه رانندگی + عکس های محل تصادف

به گزارش رکنا، ساعت 12:04 دقیقه امروز شهروندان در پی تماس تلفنی با سامانه 125 از حادثه تصادف یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس در خیابان فداییان اسلام، خیابان رجب نیا نبش بوستان گلزار خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 13 را عازم محل حادثه کرد.

احمد یزدانی فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس به علت نامعلوم از مسیر اصلی خود منحرف و پس از برخورد با جدول در وسط خیابان متوقف شده بود.

وی افزود: در پی وقوع این حادثه، خودرو دچار نشت سوخت شده و راننده خودرو که مردی 50 ساله بود، پیش از رسیدن نیروهای عملیات توسط عوامل انتظامی حاضر در محل حادثه از داخل کابین خودرو خارج شده بود.

وی افزود: آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی، پس از چیدمان علائم راهنمایی در طول مسیر اقدام به قطع جریان برق خودرو کرده و با استفاده از ابزار مخصوص، نشت سوخت خودرو را بر طرف کردند.

این فرمانده آتش نشانی خاطر نشان کرد: راننده مصدوم توسط عوامل اورژانس برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شد و آتش نشانان نیز پس از ایمن سازی خودرو و پاکسازی سطح خیابان از بقایای به جا مانده از این حادثه، خودرو را برای انجام مراحل قانونی تحویل عوامل نیروی انتظامی و پلیس راهور دادند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟