شلیک گلوله پلیس تهران به سارق خودرو / احمد دستگیر شد

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "کرم یوسفوند" بیان داشت: ساعت 2230 دقیقه بیست و دوم اردیبهشت ماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده "آزادگان- خلیج " به یک دستگاه خودرو سمند سفید فاقد پلاک دارای راننده مظنون می شوند.

وی عنوان کرد: کارآگاهان با هماهنگی مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی و استفاده از علائم هشدار دهنده نظیرآژیر، چراغ گردان و بلندگو به راننده خودرو سمند دستور توقف داده لیکن وی پس از شنیدن دستور ایست با افزایش سرعت و حرکات مخاطره آمیز به سمت بزرگراه لشگری متواری و در حین فرار به صورت عمد برای مسدود کردن خیابان به چندین دستگاه خودروی در حال حرکت خسارت عمدی وارد می کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: بر این اساس افسراکیپ برای هشدار و جلوگیری از خسارت های بیشتر اقدام به شلیک تیر هوایی و تیر به سمت لاستیک های عقب خودروی سمند نموده که هر 2 لاستیک عقب مورد اصابت قرار گرفته و با همان وضعیت نقص فنی متهم به فرار با حالت مخاطره آمیز ادامه سپس وارد بزرگراه ستاری شمال می شود.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی ابراز داشت: خودروی سمند پس از طی کردن مسافتی با برخورد با یکدستگاه خودروی پراید عبوری تصادف و با خسارت به آن متوقف می شود . سریعا راننده به اسم احمد دستگیر و در بازرسی از داخل خودرو 2 عدد پلاک مربوط به سمند موصوف فاقد سابقه کشف می شود.

سرهنگ یوسفوند در پایان گفت: برابر بررسی های به عمل آمده متهم دارای سابقه حمل و توزیع مواد مخدر می باشد که نهایتاً مراتب به مرکز پیام اطلاع خودرو به پارکینگ هدایت و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری 140باغ فیض شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟