عکس مهار به موقع آتش سوزی خودرو سواری در دولت آباد

به گزارش رکنا، ساعت 12:02 دقیقه ظهرامروز در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125 در خصوص وقوع آتش سوزی در یک خودرو سواری، بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران آتش نشانان ایستگاه 14 به محل حادثه در دولت آباد، خیابان صفاییه، ابتدای چهار شنبه بازار، خیابان قلمستان روانه شدند.

به گفته توکل رمضانی فرمانده آتشنشانان ایستگاه 14، پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ که در کنار خیابان متوقف بود، از قسمت صندوق عقب طعمه شعله های آتش شده بود که قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی توسط راننده خودرو و رهگذران به وسیله خاموش کننده های دستی تا حدودی مهار شده بود.

وی ادامه داد: نیروهای آتش نشانی با استفاده از یک رشته لوله آبده آتش نشانی شعلههای به جا مانده از این آتش سوزی را مهار کردند.

رمضانی تصریح کرد: آتش نشانان پس از خاموش کردن کامل شعله های آتش و همچنین ایمنسازی محل حادثه ، تذکرات ایمنی لازم را به مالک خودرو گوشزد کردند.

این فرمانده آتش نشانی با اشاره به این که دراین حادثه به هیچ کس آسیب جانی نرسید، اظهار داشت: علت بروز آتش سوزی خودرو درحال حاضر از طرف کارشناس آتش نشانی منطقه بررسی می شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟