دستگیری موبایل قاپ ها در زندان

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 2 موبایل قاپ که با خودروی مسروقه از رهگذری سرقت می کردند، خبر داد و گفت: پس از دستگیری متهمان در استان گیلان، موبایل قاپ ها در زندان دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی" بیان داشت: در پی وصول پرونده ای با موضوع موبایل قاپی از کلانتری 147 گلبرگ کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت های خاص این پایگاه مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

وی عنوان کرد: چکیده پرونده حاکی از این بود، ساعت 1600 بیست و هفتم آبان ماه خانمی که در حال عبور از خیابان دردشت بوده که یک دستگاه خودروی پراید سفید دارای 2 سرنشین به بهانه پرسیدن آدرس کنار وی متوقف و در یک لحظه گوشی تلفن همراه شاکی را به ارزش تقریبی 30 میلیون ریال سرقت و متواری شدند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی ابراز داشت: پس از وصول پرونده، در تحقیقات پلیسی مشخص شد خودروی متهمان بیست و شششم شهریور ماه در شهرستان بهارستان سرقت شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی به دست آمد خودروی مسروقه توسط ماموران شهرستان رودبار استان گیلان توقیف و خودرو به همراه متهمان به شهرستان بهارستان منتقل شده اند، تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی متهمان از زندان احضار شده و پس از انجام تحقیقات و مواجهه با شاکی به سرقت تلفن همراه مال باخته معترف شدند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان گفت: با تکمیل پرونده هر دو متهم برای تحمل کیفر در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟