آتش سوزی در انبار قوطی شیر خشک در پامنار + عکس ها

به گزارش رکنا، اهالی محل شب گذشته با مشاهده خروج دود فراوان از زیرزمین یک ساختمان سه طبقه سراسیمه در ساعت 22:49 دقیقه دیشب با سامانه 125 تماس گرفته و تقاضای کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 4، 1، 115 و گروه امداد و نجات 1 به همراه خودروهای پشتیبانی را به محل حادثه در خیابان پامنار، کوچه حق پرست روانه کرد.

جلال جلیلی افسر آماده منطقه 5 عملیات سازمان آتش نشانی تهران در تشریح این حادثه اظهار داشت: انباری به وسعت 60 مترمربع که محل نگهداری قوطی های شیرخشک و مکمل های غذائی بود و در طبقه منفی یک ساختمان سه طبقه ای قرار داشت، به علت نامعلومی آتش گرفت.

وی با اشاره به خروج دود بسیار غلیظ از زیرزمین این ساختمان، تصریح کرد: آتش نشانان با تجهیزات کامل و بستن دستگاه تنفسی در میان دود شدید وارد زیرزمین شده و به مهار شعله های آتش پرداختند.

افسر آماده منطقه 5 عملیات سازمان آتش نشانی تهران در ادامه تصریح کرد: آتش نشانان با توجه به قفل بودن درب ورودی مجبور شدند قفل ها را بازکنند و سپس با استفاده از چندین لوله آبدهی به مبارزه با آتش سوزی مشغول شدند که در کمترین زمان ممکن توانستند شعله های آتش را مهار و کاملا خاموش کنند.

وی اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی هنگام ورود به انبار و مقابله با آتش، با پیکر مردی حدودا 35 ساله مواجه شدند که بلافاصله وی را به بیرون از زیرزمین انتقال دادند و سپس با تلاش بسیار و با انجام کمک های اولیه، او را احیا کردند.

جلیلی گفت: با حضور یافتن عوامل اورژانس در محل حادثه ، نیروهای آتش نشانی بی درنگ مرد مصدوم را جهت انتقال به مرکز درمانی تحویل کادر پزشکی اورژانس دادند.

وی در پایان خاطرنشان کرد که این حادثه تلفات جانی نداشت و علت بروز این حادثه نیز درحال حاضر از طرف کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران در دست بررسی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟