دستگیری سارق حرفه‌ای در شهرکرد / اعتراف به سرقت میلیاردی

به گزارش رکنا، جعفر نفر در شهرکرد گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق از معابر سطح شهرستان شهرکرد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سرپرست پلیس آگاهی چهارمحال و بختیاری افزود: با بررسی پرونده و احتمال اینکه سرقت توسط سارق یا سارقان حرفه‌ای صورت گرفته است، تلاش‌های میدانی و تحقیقات لازم در این زمینه آغاز شد.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی یک سارق و یک مال‌خر شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر و از مخفیگاه آنان مقادیر زیادی کابل و سیم برق کشف شد.

نفر با بیان اینکه ارزش اموال کشف شده توسط کارشناسان بیش از ۲ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: متهمان در بازجویی‌های اولیه به ۸ فقره سرقت اعتراف کردند.

وی ادامه داد: سارق و مال‌خر پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و پس از سیر مراحل قضایی با صدور قرار وثیقه مناسب روانه زندان شدند.

سرپرست پلیس آگاهی چهارمحال و بختیاری در پایان با بیان اینکه پلیس با مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع دارد، از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک، موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟