بازداشت سوداگران مرگ در پردیس

 فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 154کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین طی یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در شهرستان پردیس خبر داد.

به گزارش رکنا، سردار " کیومرث عزیزی"  گفت: در پی کسب اطلاع از فعالیت سوداگران مرگ در زمینه تهیه و توزیع گسترده مواد مخدر، موضوع به دلیل حساسیت در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پردیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام هماهنگی های لازم با مراجع قضائی، طی یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا ضمن شناسایی محل مورد نظر در منطقه بخش جاجرود از توابع شهرستان " پردیس " ، در یک عملیات غافلگیرانه ومقتدرانه اقدام به دستگیری سوداگران مرگ و بازرسی از محل سکونت آنان کردند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه در بازرسی صورت گرفته از محل 154 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین که آماده بسته بندی و توزیع بود کشف شد ، تصریح کرد: در این رابطه 6 متهم که دارای سوابق متعدد کیفری بودند دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مقامات قضائی معرفی شدند.

سردار عزیزی در پایان بیان کرد:برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعا از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟