سارق مسلح خانه های آبادان در تور اطلاعاتی ماموران

به گزارش رکنا، سرهنگ حسین زلقی ریس پلیس آبادان گفت: به دنبال چند فقره سرقت منزل در برخی از مناطق این شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی بصورت ویژه در دستورکار پلیس این شهرستان قرار داد.

که دراین راستا: ماموران کلانتری13قدس پس از تحقیقات میدانی و اطلاعاتی سرنخی از محل تردد سارق مسلح در منطقه ایستگاه7کوی فدس بدست آوردند ، پس از حصول اطمینان، باحضور در محل سوژه مورد نظر را سوار بر یکدستگاه خودرو ساینا مشاهده و در یک اقدام ضربتی وی را دستگیر کردند.

که : در بازرسی بدنی از سارق دستگیر شده یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه5عدد فشنگ کشف ،سپس از درون صندوق عقب خودروی ایشان ، یکدستگاه تلویزیون ال ای دی، 4دستگاه سنگ فرز و مقداری انگشتر کشف و ضبط شد.

مأمورین پس ازهماهنگی بامقام قضایی مخفیگاه متهم را مورد بازرسی قرار دادند که از مخفیگاه متهم یکدستگاه تلویزیون ال ای دی ، یکدستگاه لپ تاپ ، مقدار تقریبی 100گرم زیورآلات طلای زنانه، 2دستگاه ماشین موزر ، همچنین یکدستگاه تلویزیون ال ای دی دیگر که از طریق برنامه دیوار به یک پزشک به فروش رسانده بود کشف و فرد مالخر نیز احضار  شد.

زلقی در خاتمه گفت :علیه متهم پرونده قضایی تشکیل و باهماهنگی قضایی پس از صدور قرار جهت تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

علی رنجکش

آیا این خبر مفید بود؟